تقدیر سازمان حفاظت محیط زیست از بانک پاسارگاد

 سازمان حفاظت محیط‌ زیست از بانک‌پاسارگاد به دلیل تلاش موفق در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، فرهنگ‌سازی در خصوص مسائل مرتبط با حفاظت از محیط‌زیست و همچنین حضور موفق و موثر در نمایشگاه بین‌المللی محیط‌ زیست، با اهدا تندیس و لوح، قدردانی کرد.

 

در این لوح تقدیر، خطاب به مدیر روابط‌ عمومی بانک‌پاسارگاد، آمده‌است:

«برگزاری موفقیت‌آمیز شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌ زیست، حاصل همفکری راهبردی، همگرایی آگاهانه و خلاقانه و تلاش جمعی در انعکاس واقعیات عینی محیط‌ زیست کشور و به تصویر کشیدن احساس مسئولیت عمیق در حفظ طبیعت و محیط‌ زیست و ترویج فرهنگ زیست‌محیطی جامعه بود.

بدین‌وسیله از حسن تدبیر و تلاش موفق بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌ اجتماعی آن بانک در فرهنگ‌سازی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار قدردانی می‌کنیم. امیدواریم همچنان فعالیت‌هایتان در ایجاد بالندگی و ارتقای فرهنگ حفاظت از طبیعت و محیط‌ زیست کشور تداوم یابد.»


گفتنی است بانک‌پاسارگاد، به عنوان یک بانک‌سبز، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، پاسداری و حفاظت از محیط‌زیست را در زمره مهم‌ترین رسالت‌ها و مسئولیت‌های خود می‌داند و اعتقاد دارد به عنوان یک سازمان مالی و اقتصادی با اقداماتی همچون ترویج فرهنگ بهره‌مندی از بانکداری‌مجازی و بانکداری‌الکترونیک، برگزاری دوره‌های آموزش بانکداری‌الکترونیک به هزینه خود در سازمان‌ها و شعبه‌ها، تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ پاسداری از محیط‌ زیست، کاهش استفاده از کاغذ و پلاستیک، تشویق و ترغیب مردم به استفاده از بانکداری مجازی، کاشت درخت و... می‌تواند در این مسیر تأثیرگذار باشد.

×