صندوق های سرمایه گذاری

 

"صندوق سرمایه گذاری اندیشه زرین پاسارگاد"

صندوق سرمایه‌گذاری اندیشه زرین پاسارگاد در تاریخ 1395/01/14 فعالیت خود را آغاز نمود. این صندوق از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری صرفاً در اوراق بهادار با درآمد ثابت با پیش‌بینی سود سالانه ۲۰درصد است.
آدرس تارنما:  www.azpfund.com

 

 

"صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری رفاه کودک"

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری رفاه کودک در تاریخ 1392/12/22 فعالیت خود را آغاز نمود. این صندوق به منظور سهولت مشارکت نیکوکارانجهت حمایت از کودکان مستعد بی‌بضاعت تشکیل شده. این صندوق شامل سبدی از دارایی‌ها نظیر سهام، اوراق مشارکت و وجه نقد است که ترکیب این دارایی‌هادر صندوق توسط کارشناسان مالی و سرمایه‌گذاری شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد به عنوان مدیر صندوق تعیین و مدیریت می‌شود تا بتواند حداکثر منافع را هم برای فرد نیکوکار و هم برای اهداف نیکوکارانه صندوق به‌دست آورد.موسسه خیریه رفاه کودک به عنوان موسس و مدیر اجرای این صندوق مسئولیت صرف وجوه واریزی از سوی نیکوکاران جهت اهداف صندوق را دارد و طی گزارش‌های دوره‌ای محل صرف وجوه را به سرمایه‌گذاران اعلام می‌کند.
آدرس تارنما: www.koodakfund.com

 

"صندوق سرمایه گذاری مشترک اندیشمندان پارس نگر خبره"

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک اندیشمندان پارس‌نگر خبره در تاریخ 1393/02/22 فعالیت خود را آغاز نمود. صندوق اندیشمندان از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام با پیش‌بینی سود سالانه ۲۰ درصد است. مدیر این صندوق شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ارزش پرداز آریان و ضامن نقدشوندگی این صندوق شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد است.

 

اطلاعات تماس

42322000 داخلی 410
88480252
Website : www.pasargadbroker.com
تهران، میدان آرژانتین ، بلوار بهاران ، کوچه 23 ، پلاک 4

 

×